Wersja Kontrastowa

Wydarzenia

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2020

Jak w latach poprzednich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie uczestniczył w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W dniu 10.01 br. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej, w którym wzięło udział 7 zespołów. Drużyny były podzielone na dwie grupy- zwycięscy grup grali w wielkim finale zaś drużyny z drugich miejsc powalczyli o 3 miejsce.

Drużyny które wystąpiły w turnieju- grupa. A  Mieniawka Zajawka, Gmina Lipno, Terazlipno, For You Kamida     grupa. B   Tutti Frutti, OSP Płomiany, Fc Pączuszki. W meczu o 3 miejsce  Fc Pączuszki pokonały 2:0 drużynę  Gminę Lipno. W wielkim finale zagrały drużyny które wygrały swoje grupy Terazlipno i OSP Płomiany, wynik spotkania 2:1Dla drużyny Terazlipno.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Dewil i z drużyny OSP Płomiany.  Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale i puchary.

Składamy serdeczne podziękowania dla sędziów turnieju Adrianowi Sławkowskiemu i Jarosławowi Bykowskiemu.

W dniu 12.01 br. na Krytej Pływalni w Lipnie już po raz ósmy Lipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe zorganizowało akcję  ''Pierwszy Oddech Pod Wodą'' wspierając XXVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja skierowana była do osób, które chcą zanurkować w pełnym ekwipunku płetwonurka wspierając przy tym konto WOŚP. Pod czujną opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów Lipnowskiego WOPR można było zanurkować w kompletnym sprzęcie płetwonurka. Podziękowania dla OSP Cekcyn.